Księgowość

Od wielu lat, również w Polsce, wzrasta zainteresowanie zarządów firm zmniejszeniem kosztów działalności poprzez częściową rezygnację z wykonywania funkcji niezwiązanych bezpośrednio z podstawowym profilem przedsiębiorstwa.

Rozwiązaniem w tym zakresie, poprawiającym również efektywność poszczególnych sfer działania organizacji, jest powierzenie takich czynności firmie zewnętrznej specjalizującej się w danej dziedzinie, czyli outsourcing.

Nie muszą Państwo nawet wychodzić z biura, aby uzyskać maksymalną jakość przy minimum poniesionych kosztów. Odbierzemy dokumenty z Państwa firmy, bądź też zajmiemy się nimi na miejscu. W każdej chwili mogą Państwo mieć wgląd do dokumentów – poprzez e-archiwum, w którym z dygitalizowane dokumenty są do Państwa dyspozycji.

Zajmujemy się kompleksową obsługą księgowości dla firmy (ryczałt, KPiR, pełna księgowość, kadry, płace, rozliczenia z ZUS, GUS, US). Przygotowujemy na życzenie klienta budżety oraz analizy finansowe. Z uwagi na zmieniające się przepisy na swojej stronie zamieszczamy aktualności podatkowe przygotowane przez Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Specjalizujemy się również w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych.


Zachęcamy do kontaktu z nami codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00.